Image

Točíme zmrzlinu! 17.5.2011

Pořídili jsme si stroj na točenou zmrzlinu a točíme! yes A jakou? Samozřejmě tu nejlepší, českou z Opočna. cool

 

Detoxikační medicína (13.10.2010)

joalis

K masážím, kosmetice a pedikúře přibyla nová služba pro Vás. Můžete si u nás nechat poradit, jak zbavit svoje tělo všech nahromaděných škodlivin, aby zase mohlo správně a naplno fungovat. Více informací najdete pod hesly Naše služby a Wellness program. wink

 

 

Pořídili jsme gril! 18.6.2010

 wink

Kolaudace! (27.5.2010)

sviti

Tak je to tady! Je to oficiálně schváleno, že jsme způsobilí postarat se o Vaše pohodlí.  yes

Ještě poslední kontrola funkčnosti spotřebičů a můžeme se jít připravit na ty davy návštěvníků.

 

Stavební deník - protokol č. 7 (28.4.2010)

pokoj-c-3

Půjčovna kol dostává kabátek (štukový) zevnitř i zvenku a buduje se střecha.

Uvnitř finišujeme s bílením a úklidem, zedníci si už odstěhovali nářadí a nepořádek a úřadují tu hlavně instalatéři. Montují sprchové zástěny, sprchy, a připojují a zapojují... indecision

Dorazily křesla (teda vlastně sedací vaky), v pondělí 3.5. mají přivézt matrace a dveře. V úterý a středu by měli dorazit řemeslníci na montáž dveří, tak už to tu snad bude vypadat zase o kousek líp. Truhláři pracují na nábytku, elektrikáři se chystají na kompletaci zásuvek a vypínačů a malíři míchají ten správný odstín fasády... Je toho ještě dost, ale také je to už víc vidět, jak se blíží ta konečná podoba.

Od 20. do 23.5. v Kovářově proběhne každoroční folklórní festival, a pokud všechno klapne, tak my už budeme mít otevřeno! surprise

Tak nám držte palce, ať to vyjde.

Stavební deník - protokol č. 6 (16.4.2010)

poradek-na-chodbe

Pokračujeme se stavbou půjčovny kol a sportovních potřeb.

Ale zajímavější je to, co se děje uvnitř. Koupelny začínají dostávat konečnou podobu, montují se WC, boilery, baterie,... A všude je hrozný nepořádek. surprise

(O tom, jak vypadají koupelny a pokoje se můžete přesvědčit v sekci Ubytování.)

A samozřejmě nic není, jak by mělo být. angry

Ale už máme koupené povlečení, v kterém budete spinkat, dorazily i peřiny a polštáře, čekáme na matrace a křesla. smiley

Stavební deník - protokol č. 5 (2.4.2010)

monter

Začala pokládka dlažby a obkladů koupelen, máme radiátory a můžeme si zatopit, truhláři pracují na obkladech stěn a výrobě nábytku.

Venku rostou stěny půjčovny a my vyrábíme reklamu, tiskneme vizitky, pořizujeme povlečení, prostěradla a ručníky a vybíráme kola a domlouváme služby kosmetičky, pedikérky a sháníme maséra nebo masérku. Protože čas běží a my chceme za přibližně měsíc a půl zahájit provoz. indecision Nikdy bych nevěřila, jaká je to dřina.

Stavební deník - protokol č.4 (29.3. 2010)

stavba6

Protože se lepší počasí, byly vykopány a zabetonovány základy budoucí půjčovny jízdních kol a sportovních potřeb. V podkroví byly provedeny izolace stropů a jejich úprava sádrokartonem a máme hotové omítky.

Vybíráme umyvadla, baterie, světla a vypínače. Prostě spoustu drobností, které budou dotvářet interiér. smiley

Stavební deník - protokol č. 3 (15.3.2010)

stavba3

Takže pokračujeme - bylo vybudováno schodiště, rozvedeny vnitřní kanalizace a vodovod a samozřejmě rozvody topení. Z elektromontáží jsou hotové hrubé rozvody, anténní a satelitní rozvody a řízení centrálního vytápění. Bude následovat úprava stropů sádrokartonem a omítky stěn.

Stavební deník - protokol č.2 (9.3.2010)

stavba5

K dnešímu  dni podlahy dostaly finální podobu, na kterou přijde už jen položit dlažba, vyrostly příčky, které vymezují jednotlivé pokoje, koupelny a předsíně a jsou připravené rozvody vody a elektřiny.

Na nás teď je vymyslet, kde v kterém pokoji bude postel, televize, lednička a kam se budou otevírat dveře. No a samozřejmě připravit návrhy koupelen. Tak nám držte palce, ať to dobře dopadne a Vám se u nás líbí!

Stavební deník - protokol č.1 (19.2.2010)

K dnešnímu dni jsou hotové následující práce: podlahy a podlahové konstrukce, konstrukce tesařské - doplnění části střešní vazby, konstrukce zámečnické - montáž kovových atypických konstrukcí.

Přeloženo do srozumitelné češtiny to znamená, že se musela podepřít konstrukce střechy (protože se chybička vloudila a při výpočtu a návrhu střechy se jaksi nepočítalo s tím že konstrukce střechy je nedostatečná a hmotnost krytiny a nedej bože dokonce i případného sněhu prostě neunese) a střecha se nám prohnula. A taky že jsme na podlahu nalili spoustu betonu.

 

 

 

1.12.2009

stavba2

 Začínáme!

     Dnes začínáme stavět!!! Budeme Vám zde na tomto místě přinášet aktuální informace o postupu prací na našich pokojíčcích. Po dohodě se stavební firmou tady budete nacházet úryvky ze Stavebního deníku a samozřejmě nebudou chybět ani fotografie. Držte nám palce, ať vše stihneme podle plánu a v termínu, který jsme si předsevzali a ať u nás o prázdninách 2010 už můžete strávit svou dovolenou.

Spuštění internetových stránek

328924_6163

Dne 29. 11. 2009 byl zahájen provoz internetových stránek Restaurace a Penzionu Na Křižovatce Kovářov.